Kancelaria

Kancelaria KREJ&KREJ stanowi kontynuację jednej z pierwszych we Wrocławiu prywatnych kancelarii adwokackich. Jej renoma kształtowana jest nieprzerwanie przez kilka generacji prawników, co procentuje połączeniem bogatego doświadczenia praktycznego i fachowości z innowacyjnością oraz młodzieńczym entuzjazmem.

Zespół Kancelarii tworzą wysokiej klasy specjaliści gwarantujący stałą gotowość do świadczenia pomocy prawnej – zarówno w siedzibie Kancelarii, w siedzibach Klientów, w sądach jak i innych miejscach w kraju i za granicą.

ZAŁOŻYCIELE KANCELARII:

SKŁAD ZESPOŁU:

W skład Zespołu Kancelarii wchodzą prawnicy reprezentujący wysoki poziom wiedzy prawniczej oraz posiadający duże doświadczenie w zakresie obsługi prawnej (upoważnieni do zastępstwa prawnego przed sądami powszechnymi i administracyjnymi):

Kancelaria korzysta z systemu informatycznego wspierającego zarządzanie i funkcjonowanie biura: świadczenie pomocy prawnej odbywa się nie tylko w tradycyjnych formach, ale także drogą elektroniczną (poczta e-mail, formularz kontaktowy, nowoczesne techniki telekonferencyjne).